Tetova sot kronika e zez

Si ndërtohet një Bugatti Veyron (VIDEO). Vodhi euro në arkë, arrestohet i dyshuari. Ngjarja kishte ndodhur në rrugën. U gjenden revole dhe fishekë, arrestohen dy persona.

TRAGJEDIA NE DUKAGJIN – Duration: 1:35. Tragjedi e rëndë ka kapluar fshatin Sllatinë të Tetovës. Sot familjarët, miqtë, bashkëfshatarët do të varrosin birin e tyre të dashur Liridon Mehdii vjeç i cili ndërroi jetë në Berlin disa ditë para dasmës së planifikuar në vendlindjen e tij në Sllatinë të Tetovës. Liridoni ka ndërruar jetë në gjumë thonë shokët e. Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Skrapar në Jug të Shqipërisë, ku një fugon që transportonte nxënës shkolle ka dalë nga rruga dhe për pasojë nxënës janë plagosur, raporton televizioni Ora News. Gani Geci tregon çfarë i ka ndodhur sot me policinë maqedonase.

Njëzet e tre-vjeçarja M. Kosova, gati ditë ishte mbajtur peng në një apartament në Tetovë dhe keqtrajtuar nga K. ZHURNAL Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara. Zhurnal rrezikon të ballafaqohet me ligjin. Ilaz Hysaj: Ne e kemi vra këtë djalë.

Sipas informatave nga SPB Manastir, deri te aksidenti ka ardhur nga ndeshja tre veturave deri tani . Kronika e Zezë – Tetova Sot. Efektet anësore të maskës së zezë për largimin e puçrrave të zeza. Në internet është bërë super e famshme maska e zezë e cila përdoret për largimin e puçrrave të zeza nga fytyra, sidomos në pjesën e hundës.

B nga Tetova , dje mbrëma ka raportuar se persona. HK (40) në Veshalë janë vjedhur stoli arit, transmeton TetovaSot. Një vajzë vjeçe nga Berati ka gjetur vdekjen sot paradite pasi ka pirë fotosksinë. Lapardha dyshohet se ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar pije helmuese.

Policia ka bërë me dije se shtetasja me inicialet E. I dyshuari heshtë për vrasjen e motrës. Sipas gazetës, gjatë pesë muajve të parë të këtij viti, janë vrarë 385 . Lideri i LSDM Zoran Zaev në fjalimi ne tij para Qeverisë sonte theksoi se qytetarët e kanë pritur lirinë. Ai tha se ishte krenar pasi jeton në një kohë kur Maqedonia demonstroi vullnetin e lirë.

Epoka e sherifëve lokal përfundoi”, tha Zaev. Rrokulliset me traktor duke lëvruar arën. Hoti e Gruda janë dy fise të moçme të Malësisë së Madhe që i kanë dhanë lavdi kombit shqiptar, i kanë ba ndere historisë sonë kombëtare, ia kanë ngrit. Malësive nga Kelmendi i Rrafshit, i Gurit, i Rugovës, nga Malësia e Gjakovës, nga Peja.

Në BeH prej sot vetëm me letërnjoftime. Zaev: Brenda kësaj jave duhet të mbyllim ligjin e gjuhëve. Holokaustit, Zaev dhe Borisov bashkë në S. Zëvendëskryeministrja kroate Buriq, viziton sot Shkupin. Sindikata e gazetarëve proteston sot para Qeverisë.

Ues Miçel të martën në Shkup, të enjten në Athinë. Zaev flet pas takimit me Ali Ahmetin. Dëshirojë që në Qeverinë e ardhshme të jenë të gjitha partitë që kanë kontribuar në mbledhjen e nënshkrimeve”, theksoi Zaevi pas takimit me Ali Ahmetin, raporton TetovaSot Ai mes … Read more . Ne tri javet e ardheshme, me propozimin e Hilmi Rakovices, u mora me organizimin e demonstratave qe nga Tetova deri ne Monastir.

Duke punuar me klasat e. Te vleresosh aktivitetet e klubit Perparimi, si atehere edhe sot , ka zera qe thone se une po e mbroj politiken e atehershme jugosllave. Une po tregoj nje realitet .