Tetova sot facebook

Personen sprechen darüber. Tetova Sot , Tetovë, Tetovo, Macedonia. I heqim qafe me armët bërthamore. Në dhjetor të vitit të kaluar, kur ishte në epiqendrën e vorbullës së kritikave se ishte përdorur për të përhapur në publik lajme të rreme, prezantoi një përditësim që shfaqte një ikone me një pikë çuditëse në krah të artikullit për të paralajmëruar . Në vend të tyre do të theksohet përmbajtja që sjell bashkëveprim mes njerëzve të afërt dhe miqve që përdorin këtë rrjet social. Madje, edhe nëse dikush shpërndan një lajm në . Filtro madhësitë: Të gjitha Të mëdha Të mesme Të vogla.

Në Bozovcë mbahen Karnavalet Ilire Në fshatin Bozovcë të komunës së Tetovës që ndodhet në thellësinë e Malit Sharr sot janë mbajtur “Karnavalet Ilire”. Kryeministri Ramush Haradinaj, gjatë vizitës që ka zhvilluar sot në familjen e dëshmorit Selman. Shpërthen gazetarja e njohur maqedonase: Më censuruan emisionin, por ajo e transmeton në fb ! Naser Selmani: Kujdes nga qentë kriminelë të BDI-së që na erdhën.

Gratë drejtojnë kompani të vogla, në të mëdhatë dominojnë. ShqipMedia ju sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. OEMVP në takim sot me ministrin e ekonomisë Kreshnik Bekteshi diskutoi masat për përkrahje financiare të investimeve të cilat janë shumë të rëndësishme për biznesin dhe ekonominë në përgjithësi, njofton Portalb. Pse iku Shpendi nga VV, postimi i tij në FB nuk tregon asgjë konkrete? I cilësuar si njëri ndër figurat më të rëndësishme të Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti ka gëzuar një reputacionin më të madh, që një figurë politike mund të ketë në Kosovë.

Pas këtij rrumbullaksimi Kryesia Qendrore e Lëvizjes Besa është e kompletuar dhe do të përballet me sukses me sfidat në të ardhmen dhe do të jetë gjithnjë në shërbim të interesave të shqiptarëve në Maqedoni. Kohëve të fundit ajo ka provokuar edhe me disa . Teatri i ri Kombëtar do të ndërtohet në Partneritet Publik-Privat. Xhesika Ndoji shpërthen ndaj akuzave për photoshop (FOTO LAJM).

Debora e fundit ne Tirane.